Versenyeredmények

A Gulyás György Szakkollégium hallgatóinak versenyeredményei

2017

  • OTDK Művészeti szekció, Pécs:

    • Radócz Miklós III.
  • Országos Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny:
    • Szekér Attila – ütőhangszer I; különdíj, Lengyel Erik II; Kolics Máté, Fekete Barnabás III.
    • Radócz Miklós – trombita I; és különdíj;
  • 11. Nemzetközi Rézfúvós és Fagottverseny, Brno (Csehország):
    • Bagoly Dávid III; Győri Fanni Kata különdíj
  • Magyar könnyűzenei hangszerelőverseny:
    • Radócz Miklós II.
  • Jadranski Akordi Nemzetközi Énekverseny, Kraljevica (Horvátország):
    • Varga Júlia I.
  • Nemzetközi Ütőhangszeres Verseny, Montesilvano (Olaszország):
    • Kisdob C kat: Kolics Máté II;   Timpani C kat: II. Szalai Tamás (I. díjat nem adtak ki)
  • Házy Erzsébet Nemzetközi Énekverseny, Érsekújvár (Szlovákia):
    • Döntőbe jutott: Varga Júlia

2016

  • Fiatal karvezetők versenye, Budapest:

    • Szűcs Magdaléna – III.
  • Országos Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny:
    • Győri Fanni Kata – kürt – különdíj; Fekete Barnabás – ütőhangszer I. és Rektori különdíj; Szekér Attila – ütőhangszer III.
  • Nemzetközi Ütőhangszeres Verseny, Montesilvano (Olaszország):
    • impani: Nagy Roland – I; Szekér Attila – II. Kisdob: Gyugos Tamás – II.
    • Vibrafon: Lengyel Erik – II.
  • Házy Erzsébet Nemzetközi Tehetségkutató Énekverseny, Érsekújvár (Szlovákia):
    • Musical kategória: Varga Júlia – III.
  • Országos Egyetemi Hegedűverseny Wieniawski emlékére, Győr:
    • Tiszolczki Nikoletta – III.

2015

  • Országos Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny:

    • Bagoly Dávid – kürt II; Boldizsár Zsolt – harsona I; Nagy Roland – ütőhangszer II;
    • Fekete Barnabás – ütőhangszer III.
  • 10. Nemzetközi Rézfúvós és Fagottverseny, Brno (Csehország):
    • Bagoly Dávid II.
  • Nemzetközi Ütőhangszeres Verseny, Montesilvano (Olaszország):
    • Simon Bence II. és III. díj
  • Kodály Zoltán VII. Magyar Kórusverseny, Budapest:
    • Greentett énekegyüttes (Szilágyi Boglárka, Szűcs Magdaléna, Mike Ádám) arany minősítés
  • Bartók Béla Országos Zongorafesztivál:
    • Turányi Tünde – Kiemelt Nívódíj
  • Országos Klarinétverseny és Szaxofonverseny:  
    • Tóth Anita – klarinét I; Laskai László – klarinét II.

2014

  • X. Dohnányi Ernő Országos Kamarazene Találkozó és Verseny:

    • Svéd Fanni - Nívódíj
  • Országos Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny:
    • Béres Dóra – trombita III; Gyugos Tamás – ütőhangszer II;
    • Szekér Attila ütőhangszer III., Különdíj; Varga Bence különdíj
  • Nemzetközi Ütőhangszeres Verseny, Montesilvano (Olaszország):
    • Simon Bence – I.
  • Országos Klarinétverseny és Szaxofonverseny:  
    • Laskai László – klarinét I; Tóth Eszter – szaxofon I; Fekete Melinda – szaxofon II.
  • Országos Zongoraverseny magyar szerzők műveiből:
    • Turányi Tünde – I.
  • Felfedezettjeink pályázat:
    • Simon Bence – különdíj

2013

  • Országos Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny:

    • Laczkó-Pető Balázs – ütőhangszer II; Boldizsár Zsolt – harsona III.
  • Kadosa Pál Zongoraverseny:
    • Turányi Tünde I.
  • OTDK Művészeti és Művészettudományi Szekció:
    • Szalai Tamás – I.

2012

  • IX. Dohnányi Ernő Országos Kamarazene Találkozó és Verseny:

    • Molnár Andrea-Lachegyi Anna-Ablonczy Bertalan Nívódíj;
    • Ződi Anita Nívódíj; Lachegyi Anna Rektori különdíj; Molnár Ildikó Különdíj
  • Országos Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny:
    • Boldizsár Zsolt – harsona III., Csige Attila-  ütőhangszer I; és Rektori különdíj;
    • Keresztes Magor- ütőhangszer II; Simon Bence- ütőhangszer III.
  • Fiatal karvezetők versenye, Budapest:
    • Szűcs Magdaléna - különdíj
  • Nemzetközi Ütőhangszeres verseny, Fermo (Olaszország):
    • Keresztes Magor I.
  • ISA Internationale Sommerakademia (Skócia):  
    • Virágh András Gábor – zeneszerzői díj

2011

  • VIII. Dohnányi Ernő Országos Kamarazene Találkozó és Verseny:

    • Molnár Ildikó-Lachegyi Anna – Nívódíj;  Ződi Anita- Lachegyi Anna Nívódíj
  • Országos Klarinétverseny:
    • Molnár Ildikó - különdíj
  • Nemzetközi Ütőhangszeres verseny, Fermo (Olaszország):
    • Laczkó-Pető Balázs II.

2010

  • VII. Dohnányi Ernő Országos Kamarazene Találkozó és Verseny:

    • Lachegyi Anna-  Ablonczy Bertalan – Nívódíj;
    • Sindel Zsuzsanna, Szilágyi Valéria – Rektori különdíj
  • 33. Országos Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny:
    • Csige Attila II.
  • Országos Klarinétverseny:
    • Molnár Ildikó különdíj,
  • Partiumi Egyetem TDK, Nagyvárad (Románia):
    • Bűdi Katinka I. hely
  • Nemzetközi Orgonaverseny, Pontecagno (Olaszország):
    • Nagy Gábor III.  
  • Nemzetközi Ütőhangszeres Verseny, Fermo (Olaszország):
    • Csige Attila I.

2009

  • Marcello Galanti Nemzetközi Orgonaverseny, Mondaino (Olaszország):

    • Nagy Gábor III.
  • Országos Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny:
    • kürt -  Bauer Márta III.
  • VI. Dohnányi Ernő Országos Kamarazene találkozó és verseny:
    • Tetézi Boróka- Szilágyi Valéria Kiemelt Nívódíj
    • Sindel Zsuzsanna - Artisjus díj (A Magyar Szerzői Jogvédő Iroda a kortárs magyar művek

Frissítés dátuma: 2018.03.20.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napján hatályba lépett Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ